HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU

Koncert JIMKA i twórców sceny
hip-hop w Polsce

Wydarzenie, jakiego jeszcze nie było!

jimek miasto muzyka

Wydarzenie, jakiego polska publika hip-hopowa jeszcze nie widziała. Najważniejsi artyści młodego pokolenia i legendarni twórcy, którzy przez ostatnie dekady kształtowali wygląd rodzimej sceny, razem z Radzimirem Dębskim (JIMKIEM) wystąpią w całkowicie nowych aranżacjach! A wszystko to przy akompaniamencie 70-osobowej orkiestry symfonicznej.

NIE CZEKAJ

KUP BILET JUŻ DZIŚ

Pula biletów ograniczona czasowo!

Goście

20 twórców polskiej sceny hip-hopowej wystąpi razem z JIMKIEM na płycie bemowskiego lotniska. Już wkrótce ogłosimy pierwszych gości koncertu.

20 twórców polskiej sceny hip-hopowej wystąpi razem z JIMKIEM na płycie bemowskiego lotniska.
Już wkrótce ogłosimy pierwszych gości koncertu.

Jimek Gość Miasto Muzyka

Gość N1

Jimek Gość Miasto Muzyka

Gość N2

Jimek Gość Miasto Muzyka

Gość N3

Jimek Gość Miasto Muzyka

Gość N4

Jimek Gość Miasto Muzyka

Gość N5

Jimek Gość Miasto Muzyka

Gość N6

Jimek Gość Miasto Muzyka

Gość N7

Jimek Gość Miasto Muzyka

Gość N8

FAQ

Gdzie mogę kupić bilety?

Bilety są dostępne wyłącznie u głównego partnera trasy, czyli Going. oraz Empik Bilety. Radzimy nie kupować biletów z nieautoryzowanych punktów, np. serwisy społecznościowe, portale aukcyjne, czy serwisy odsprzedaży biletów. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za bilety zakupione w nieoficjalnych punktach sprzedaży. Kupienie fałszywego biletu może skutkować niniemożliwością wejścia na teren wydarzenia!

Kupiłem/am bilet na Miasto Muzyka, zanim wydarzenie zostało przeniesione na aktualną datę. Czy mogę wziąć udział w wydarzeniu?

Jasne! Twój bilet zachowuje ważność i uprawnia Cię do wzięcia udziału w wydarzeniu, nic więcej nie musisz robić. Dla osób, które nie zwróciły biletów, mamy specjalną niespodziankę - szczegóły będziemy wysyłać drogą mailową. Bądźcie czujni!

Dokonałem/-am zakupu biletu, ale nie mam go na mailu - co robić?

Czekamy na potwierdzenie realizacji przelewu przez Twój bank. Czasem trwa to nieco dłużej. Koniecznie sprawdź folder SPAM - zdarza się, że właśnie tam trafiają bilety. Jeżeli po upływie 24h nadal nie otrzymasz swojego biletu, skontaktuj się z nami przez formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ, wybierając temat zapytania "mój bilet nie dotarł".

Kupiłem/-am kilka biletów - na wszystkich jest moje imię i nazwisko. Czy pozostałe osoby, dla których bilety zostały zakupione, wejdą bez problemu na wydarzenie?

Tak, wszystkie osoby, dla których zostały zakupione bilety, wejdą bez problemu na wydarzenie, o ile ich bilety nie zostaną wcześniej zeskanowane na wejściu. Każdy bilet wstępu posiada unikalny kod uprawniający do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Jeżeli bilety są na jedno nazwisko, osoba towarzysząca powinna wejść na teren wydarzenia w obecności tego, czyje dane widnieją na biletach.

Mój bilet nie pojawił się w aplikacji Going. – co w takim przypadku?

Pamiętaj, aby przy zakupie biletu wprowadzić ten sam adres mailowy, na który zostało założone konto w aplikacji Going. W innym przypadku bilet nie pojawi się w aplikacji. Jeżeli nie masz konta w aplikacji Going. - załóż konto przy użyciu tego samego adresu, który podany został podczas zakupu.

Jak działa kod biletowy?

Kod biletowy jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, kopiowanie lub udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.

Czy muszę wydrukować bilet?

Chrońmy lasy! Na bramce wydarzenia możesz pokazać bilet w formie elektronicznej np. na smartphonie. Na wszelki wypadek zrób także zrzut ekranu kodu QR (z aplikacji lub wysłanego PDFa z biletem) - w razie braku dostępu do Internetu na terenie wydarzenia, a na wejściu dobrze rozjaśnij ekran.

Nie mogę pojawić się na wydarzeniu - czy mogę zmienić dane na bilecie?

Użytkownicy aplikacji Going. mają możliwość samodzielnej zmiany danych na biletach. Opcja przekazania jest dodatkowo płatna, o czym informujemy w regulaminie zakupu akceptowanym przez osobę kupującą bilet.

Możesz to zrobić:

  • w aplikacji Going.: wystarczy zarejestrować konto na adres mailowy podany podczas zakupu biletów, a następnie zalogować się do aplikacji, wejść w zakładkę Moje Bilety i użyć opcji Przekaż bilet,
  • na stronie zarządzania biletem: https://goingapp.pl/moj-bilet

Szczegółowa instrukcja znajduje się pod tym linkiem.

Jestem osobą niepełnoletnią. Czy mogę wziąć udział w wydarzeniu?

Zgodnie z regulaminem wydarzenia, osoba małoletnia do lat 16 może uczestniczyć w wydarzeniu wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej. Natomiast osoba powyżej 16 lat, a poniżej 18 lat, musi posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego na udział w wydarzeniu. Dzieci do 6. roku życia mają wstęp wolny.

Czy będą wydzielone sektory dla osób z niepełnosprawnością?

Staramy się, aby każde nasze wydarzenie było w pełni dostępne dla wszystkich naszych Gości. Prosimy o zakup dowolnego biletu, a nasza obsługa wskaże najlepsze miejsca przewidziane dla osób z niepełnosprawnościami.

Czy mogę na chwilę opuścić teren wydarzenia i na nie bezpłatnie wrócić?

Nie, w przypadku opuszczenia terenu imprezy, ponowny wstęp jest możliwy jedynie po nabyciu kolejnego biletu.

Mam objawy choroby - czy mogę wziąć udział w wydarzeniu?

Osoby, u których występują jakiekolwiek objawy choroby wywołanej przez wirusa SARS-CoV-2 nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu i nie będą wpuszczane na teren koncertu.

Czy wydarzenie jest tylko dla osób zaszczepionych?

Dostępne są dwie pule biletów. Bilet z puli dla zaszczepionych jest przeznaczony dla uczestników posiadających Europejski Certyfikat COVID-19. Wybierając bilet z tej puli uczestnik oświadcza, że w dniu wydarzenia będzie zaszczepiony dwiema dawkami szczepionki PFIZER, MODERNA lub ASTRA ZENECA lub jedną dawką JOHNSON & JOHNSON.

Przy wejściu należy przedstawić jeden z czterech dokumentów potwierdzających zaszczepienie przeciw COVID-19, są nimi:

  • ELEKTRONICZNE OŚWIADCZENIE uczestnika, złożone zgodnie z instrukcją przesłaną na adres e-mail nabywcy biletów;
  • Unijny CERTYFIKAT Covid (UCC) dostępny dla w pełni zaszczepionych, ozdrowieńców oraz osób z negatywnym wynikiem testu PCR lub antygenowego uzyskanego najpóźniej 48h przed wydarzeniem (sprawdź czym jest UCC i co wchodzi w jego skład TUTAJ), certyfikat dostępny jest również w aplikacji mObywatel;
  • PISEMNE, indywidualne OŚWIADCZENIE uczestnika, który wzór zostanie wysłany drogą mailową przed wydarzeniem;
  • DOKUMENT z portalu gov.pl / znajdujący się w zakładce Profilaktyka > Szczepienia (wydrukowane zaświadczenie).

Bilet z puli dla niezaszczepionych jest przeznaczony dla osób nieposiadających szczepienia przeciw COVID-19, a ich liczba jest ograniczona. W przypadku zmiany przepisów dotyczących organizacji imprez masowych, Organizator zastrzega sobie prawo do zmian zasad bezpieczeństwa, zgodnie z aktualnymi wytycznymi obowiązującymi na czas wydarzenia.

Przy nazwie wydarzenia pojawił się dopisek SOLD OUT. Czy będą jeszcze dostępne bilety na to wydarzenie?

Jeśli pojawi się napis SOLD OUT, to znaczy, że nie będzie już więcej dostępnych biletów w sprzedaży.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie skontaktuj się z nami przez FORMULARZ.

Regulamin wydarzenia znajdziesz pod tym linkiem.